Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR

Dane adresowe:

Leśna 7D,
32-087 Bibice
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@barberinis.pl

Dane firmy:

Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR
NIP: 7371664301
REGON: 492646502

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Leśna 7D, Bibice, Polska

Opis firmy Bogumił Wysopal P.P.H.U. LIDER, HOME & DECOR

Firma Barberini's zajmuje się sprowadzaniem i sprzedaża wyrobów skórzanych od ponad 15 lat. Zależy nam na zadowoleniu klientów z naszych produktów, więc staramy się regularnie zapewniać nowe i modne torebki, torby skórzane, które podążają za najnowszą modą w świecie skóry naturalnej. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego firmowego bloga Barberini's, na którym wstawiamy posty dotyczące pielęgnacji włoskich torebek skórzanych, dobierania toreb do okazji, stylizacji, pogody i jak użyć jej wielokrotnie na wiele przyjęć i wyjść.

Oferta firmy

W naszym sklepie zapewniamy Państwu wiele modeli torebek skórzanych. Wśród nich można znaleźć listonoszki młodzieżowe odpowiednie na przyjęcia, plecaki skórzane,których moża również używać jako listonoszkę, aktówki męskie i damskie, portfele wykonane ze skóry naturalnej, kuferki, shopperki i wiele innych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Pimotki to sklep internetowy specjalizujący się w akcesoriach kaletniczych, oferując szeroką gamę produktów takich jak karabińczyki, sznurki bawełniane, kanwy do wyszywania, rzemienie skórzane, akcesoria do robienia torebek na szydełku i inne.
Firma oferująca grawerowane statuetki najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach? Tylko Statuetki 3D! Jest to niezawodna marka gwarantująca zarówno produkty z solidnych materiałów, jak i dowolność wzorów.
Mennica Zielona to między innymi skup metali szlachetnych i złota.