Edom Pranie - Baza Firm Gartend.pl

Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Chcesz zadbać o czystość swojej tapicerki meblowej lub wykładziny? Domowe metody pielęgnacji nie są dla Ciebie dostatecznie skuteczna? Nic dziwnego. Ręczne szorowanie wykładziny lub tapicerki jest męczące i czasochłonne, a efekty bardzo często rozczarowują. Znacznie rozsądniejszym pomysłem jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Oferujemy fachowe pranie tapicerki meblowej i wykładzin. Usługa realizowana jest przez odpowiednio wyszkolonego pracownika, który dysponuje szeroką wiedzą z zakresu materiałów oraz nowoczesnych środków chemicznych. Możesz skorzystać z jego wiedzy oraz doświadczenia. Niewłaściwa pielęgnacja mebli wypoczynkowych lub wykładzin może prowadzić do osłabienia tkaniny, a nawet do pojawienia się licznych przebarwień. Największym zagrożeniem dla Twoich tkanin są środki piorące o bardzo silnym działaniu, które nie są przeznaczone do konkretnego rodzaju tkanin. Korzystając z pomocy specjalistów, masz pewność, że środki piorące wykorzystane do prania Twojej tapicerki lub wykładziny są całkowicie bezpieczne. Co więcej, nowoczesne detergenty zapewniają nie tylko czystość, ale również długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UV.

Oferta firmy

Nie tylko bezpieczeństwo materiału jest istotne, znacznie ważniejsze jest zdrowie domowników lub pracowników. Szczególnie dzieci oraz zwierząt domowych, ponieważ one są najbardziej narażone na kontakt z wykładziną. Dlatego nasza firma piorąca podczas prania tapicerki lub wykładziny metodą ekstrakcyjną wykorzystuje jedynie środki całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Przeczytaj więcej na naszej stronie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

System centralnego odkurzania nie był nigdy tak blisko Ciebie jak teraz! Wystarczy że zaufasz profesjonalnej i zakorzenionej na rynku polskiej fimry Variovac Polska, która działa juz od ponad 20 lat, dostarczając kompleksowych rozwiązań z zakresu sprzętu do centralnego odkurzania.