EKOPOMP RENATA FREILICH - Baza Firm Gartend.pl

EKOPOMP RENATA FREILICH

Dane adresowe:

Stargardzka 11a,
54-156 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

biuro@ekopomp.pl
713538196
+48 713519400

Dane firmy:

EKOPOMP RENATA FREILICH
NIP: 8991226464
REGON: 932970671

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stargardzka 11a, Wrocław, Polska

Opis firmy EKOPOMP RENATA FREILICH

Firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży pompowej. Główny profil działalności firmy, to dystrybucja pomp wodnych i pomp stosowanych w przemyśle. Współpraca z polskimi jak i zagranicznymi producentami pomp, umożliwia zaoferowanie pompy dopasowanej do wymagań danej aplikacji. W ofercie EKOPOMP znajdują się pompy takich producentów jak: Lowara Vogel, Speroni, Mencarelli, BBC, Nocchi, AFEC, AQUA, Knoll, Brinkmann, Edur i wiele innych producentów. Jako wyłączny przedstawiciel pomp AFEC oferujemy sprzedaż, dystrybucję, serwis oraz wynajem pomp AFEC.

Oferta firmy

Dobór i sprzedaż
- pomp do wody: pompy głębinowe, pompy hydroforowe, pompy basenowe, pompy zatapialne, motopompy, pompy wysokiego ciśnienia, pompy odwadniające
- pomp dla przemysłu: pompy magnetyczne, pompy membranowe, pompy dozujące, pompy do chłodziwa, pompy do oleju oraz inne rodzaje pomp zaprojektowane z myślą o wymagających aplikcjach przemysłowych.
Serwis i naprawa pomp zatapialnych, pomp odwadniających, pomp głębinowych, pomp do oleju i chłodziwa. Sprzedaż akcesoriów i części zamiennych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Eco Team jest z powodzeniem prowadzi sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.
Hurtownia fotowoltaiczna ART Elektrix sprzedaje produkty w niskich cenach, a w dodatku z bardzo sprawną dostawą i to zawsze w ustalonym terminie.