Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to dynamicznie rozwijająca się kancelaria adwokacka, której misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych. Zespół naszych adwokatów i radców prawnych oferuje doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wspieramy przedsiębiorców w kwestiach związanych z prawem zamówień publicznych, przekształceniami, fuzjami i przejęciami, audytami oraz windykacją należności. Nasza kancelaria prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące separacji i podziału majątku, a także sprawy o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy skutecznie reprezentują klientów w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają audyty prawne, zapewniając pełne wsparcie prawne na każdym etapie współpracy.

Oferta firmy

1. Doradztwo Cywilne:
- Prowadzenie spraw o zapłatę
- Ochrona dóbr osobistych i majątkowych
- Sprawy o zasiedzenie nieruchomości
- Ochrona posiadania

2. Prawo Rodzinne:
- Prowadzenie spraw rozwodowych
- Ustalenie i egzekwowanie alimentów
- Postępowania o separację
- Sprawy o podział majątku wspólnego


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to miejsce, gdzie skuteczność obrony w sprawach karnych łączy się z etycznym podejściem do prawa.
Kancelaria Adwokacka Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku to miejsce, gdzie prawnicy nie tylko posiadają wiedzę, ale także dbają o relacje z klientami.
Jeżeli poszukujesz zaufanej kancelarii prawnej z siedzibą na terenie miasta Szczecin, odpowiedzią na Twoje poszukiwania może być kancelaria adwokacka adwokata Ernesta Karkoszy.