Krakżal Piotr Kaliciński - Baza Firm Gartend.pl

Krakżal Piotr Kaliciński

Dane adresowe:

Hubska 82a/1a,
50-502 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Salon Krakżal
wroclaw@krakzal.pl
501-699-156
71 332-42-32

Dane firmy:

Krakżal Piotr Kaliciński
NIP: 6751239087
REGON: 121311350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Hubska 82a/1a, Wrocław, Polska

Opis firmy Krakżal Piotr Kaliciński

Poznaj rolety i żaluzje oferowane we Wrocławiu przez firmę Krakżal, która to jest jednym z czołowych producentów osłon okiennych. Wiodące produkty marki to żaluzje poziome i pionowe, rolety, plisy oraz markizy, ale w swojej ofercie firma posiada o wiele więcej produktów. Za firmą Krakżal przemawia ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku branżowym. Produkty Krakżal cieszą się dużą popularnością i są cenione wśród klientów. Jeden z większych salonów osłon okiennych tejże firmy znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Hubskiej 82. Nie dość, że firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów to również proponuje swoim klientom darmowe konsultacje dotyczące wyboru typu osłon okiennych i innych aspektów związanych z zamówieniem. Wszystkie produkty są najwyżej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu.

Oferta firmy

Salon marki Krakżal zlokalizowany na terenie Wrocławia oferuje wszystkie osłony okienne producenta. Na ofertę firmy składają się m.in.:
- rolety (tekstylne, plisowane, rzymskie)
- żaluzje (pionowe, poziome, drewniane, aluminiowe)
- markizy
- kraty rolowane,
- refleksole
- oraz inne typy osłon.
Pełna oferta dostępna na http://krakzalwroclaw.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Blisko trzydzieści lat doświadczenia w branży dekoracji okiennych i automatyki jest najlepszą rekomendacją firmy Małgorzata z Poznania.
Profesjonalny salon osłon okiennych? Wstąp do salonu Krakżal w Krakowie! Prezentowany salon osłon okiennych, to miejsce w którym znajdą Państwo modne i stylowe rolety doskonale sprawdzające się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wnętrz.
Jesteśmy firmą sprzedającą produkty dotyczące rozwiązań osłonowych okien.