Kryształy3D.pl - Lumeris Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Praw Kobiet 6,
15-535 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
bok@krysztaly3d.pl
(85) 734 13 24

Dane firmy:

Kryształy3D.pl - Lumeris Sp. z o.o.
NIP: 9662142985
REGON: 386911047

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Praw Kobiet 6, Białystok, Polska

Opis firmy Kryształy3D.pl - Lumeris Sp. z o.o.

Firma Kryształy 3D z pracownią zlokalizowaną w Białymstoku jest polskim producentem prezentów, pamiątek oraz gadżetów firmowych z użyciem technologii grawerowania 3d w szkle. Firma umożliwia wykonanie pamiątkowej statuetki na podstawie niemal dowolnego wzoru, zdjęciu czy modelu, co spodoba się osobom pragnącym podarować komuś coś unikalnego. W bogatym asortymencie znajdują się m.in. zdjęcia 3d w szkle, personalizowane statuetki na urodziny i ślubne pamiątki. Firma ciesząca się zaufaniem klientów i wyróżniającą się unikalnym wzornictwem, krótkim czasem realizacji oraz niskimi cenami.

Oferta firmy

W ofercie firmy Kryształy3D.pl - Lumeris Sp. z o.o. znajduje się:
- Statuetki,
- Grawer 3D,
- Zdjęcia 3D,
- Kryształy.

Szczegóły oferty firmy Kryształy3D.pl - Lumeris Sp. z o.o.,a także dane kontaktowe odnaleźć można na stronie https://www.krysztaly3d.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Pimotki to sklep internetowy specjalizujący się w akcesoriach kaletniczych, oferując szeroką gamę produktów takich jak karabińczyki, sznurki bawełniane, kanwy do wyszywania, rzemienie skórzane, akcesoria do robienia torebek na szydełku i inne.
Firma oferująca grawerowane statuetki najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach? Tylko Statuetki 3D! Jest to niezawodna marka gwarantująca zarówno produkty z solidnych materiałów, jak i dowolność wzorów.
Mennica Zielona to między innymi skup metali szlachetnych i złota.