Okno Classic - Baza Firm Gartend.pl

Okno Classic

Dane adresowe:

Dobrego Pasterza 68,
31-416 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@okno-classic.pl
531 540 340
12 341 40 10

Dane firmy:

Okno Classic
NIP: 6821672092
REGON: 121168770

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Dobrego Pasterza 68, Kraków, Polska

Opis firmy Okno Classic

Szanowni Państwo, czy znacie już firmę Okno Classic? Jeżeli ie to już spieszymy z wyjaśnieniem. zajmujemy się między innymi profesjonalnym stolarstwem okiennym. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanej i lubianej firmy DRUTEX. Nasze rozwiązania są tanie oraz profesjonalne. Zapewnimy, że kadra naszych fachowców jest wykwalifikowana i wie jak ma wykonywać swoją pracę. W naszej ofercie znajdują się nie tylko okna, mamy również do dyspozycji bogatą ofertę drzwi, bram oraz rolet do twojego mieszkania czy domu.

Oferta firmy

W ofercie firmy Okno Clasic znajdują się rozwiązania z zakresu montazu:
-okien drewnianych;
-okien plastikowych
-bramy;
-drzwi;
-rolety;
Zapraszamy do zapoznania się z nasza strona internetową - tam znajdziecie państwo więcej ciekawych informacji.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oryginalne i funkcjonalne ogrodzenia, balustrady, poręcze, wiaty garażowe, furtki i bramy to bardzo ważne elementy każdego domu czy mieszkania.
JoAND - STAL, to nowoczesne przedsiębiorstwo realizuję budowę konstrukcji stalowych na wymiar, posiadające siedzibę w południowej Małopolsce, realizujące zamówienia dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z całej Polski.
MARMET Garaże blaszane, to małopolski producent garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (dostępne kolory z palety RAL).