Biznes - Baza Firm Gartend.pl

Biznes

McPolska Sp. Z o o

McPolska zajmuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat. Oferujemy produkty dezynfekujące do sektora przemysłowego i medycznego. Przede wszystkim są to środki służące do dezynfekcji(...)

KDK SP Z O O

KDK Sp. z oo jest grupą Event Managerów, który od ponad dekady robi spotkania biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Trwale współpracujemy z przedsiębiorstwami z sektora MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci pomys(...)

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Firma, którą pragnę Państwu przedstawić od kilku lat bezustannie świadczy najwyższej jakości usługi z dziedziny ochrony mienia. Jej oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i różnej wielkości firm i instytucji. Fir(...)

Formika Sp. z.o.o.

Profesjonalna firma Formika. Firma Formika swoje pierwsze kroki w branży stawiała już w 1978 roku. To wtedy ją utworzono, a zrobił to Jerzy Przywuski. Od tego momentu Drukarnia fleksograficzna poczęła zatrudniać najlepszych specjalistów zna(...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Każdy naukowiec lub inżynier zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie laboratorium. Warto postawić na profesjonalną firmę, która zajmuje się dystrybucją sprzętu i aparatury laboratoryjnej. Firma www.tusnovics.pl p(...)