Biznes - Baza Firm Gartend.pl

Biznes

McPolska Sp. Z o o

McPolska zajmuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat. Oferujemy produkty dezynfekujące do sektora przemysłowego i medycznego. Przede wszystkim są to środki służące do dezynfekcji(...)

KDK SP Z O O

KDK Sp. z oo jest grupą Event Managerów, który od ponad dekady robi spotkania biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Trwale współpracujemy z przedsiębiorstwami z sektora MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci pomys(...)

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Firma, którą pragnę Państwu przedstawić od kilku lat bezustannie świadczy najwyższej jakości usługi z dziedziny ochrony mienia. Jej oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i różnej wielkości firm i instytucji. Fir(...)

Formika Sp. z.o.o.

Profesjonalna firma Formika. Firma Formika swoje pierwsze kroki w branży stawiała już w 1978 roku. To wtedy ją utworzono, a zrobił to Jerzy Przywuski. Od tego momentu Drukarnia fleksograficzna poczęła zatrudniać najlepszych specjalistów zna(...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Każdy naukowiec lub inżynier zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie laboratorium. Warto postawić na profesjonalną firmę, która zajmuje się dystrybucją sprzętu i aparatury laboratoryjnej. Firma www.tusnovics.pl p(...)

Delete Investore Sp. z o.o.

Delete jest osobą prawną działającą na podstawie prawa Rzeczypospolitej Polskiej. Celem naszej działalności jest oferowanie wsparcia prawnego w sprawach upadłości konsumenckiej. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w ogłoszeniu upadłości (...)

eFaktor SA

W eFaktor specjalizujemy się w świadczeniu usług faktoringowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwiamy finansowanie do 15 000 000 zł na przejrzystych zasadach – bez skomplikowanych formalności, konieczności podpisywania długo(...)

Faktura.pl Sp. z o.o.

Wystawiaj faktury łatwo i szybko razem z programem Faktura.pl! Faktura.pl to program do faktur i innych dokumentów dostępny przez internet. Umożliwia on swoim użytkownikom wygodne fakturowanie online bez konieczności instalowania oprogramowania(...)