Medycyna - Baza Firm Gartend.pl

Medycyna

Synapsa Med sp.zo.o.

W dzisiejszym zabieganym świecie każdy ma coraz mniej czasu dla siebie. Borykamy się z różnymi problemami, także tymi zdrowotnymi. Jak rozwiązać przynajmniej niektóre z nich? I to bez użycia nadmiernego wysiłku i czasu? Można dbać o s(...)

Centrum głoska

Logopeda dzieci dwujęzycznych mgr Katarzyna Czyżycka wspiera rozwój mowy u dzieci i młodzieży mieszkających na emigracji poza granicami Polski. Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych jest dostarczana online, ponieważ odległości jakie(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

W rodzinnej przychodni wielospecjalistycznej Cardio Team sp. z o.o. wykonasz badania takie jak echo serca, USG tarczycy, a także test wysiłkowy i spoczynkowy EKG. Oprócz tego pracujący w warszawskiej klinice specjaliści zajmują się również l(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Zdrowe, gęste włosy mają duży wpływ na nasz wizerunek w otoczeniu i dlatego w trosce o swój wizerunek coraz częściej decydujemy się na przeszczep włosów lub inne zabiegi powstrzymujące wypadanie włosów. Najczęściej obecnie stosowaną (...)

DlaAmazonek.pl

Firma specjalizuje się w sprzedaży produktów dla kobiet po operacji raka piersi. Posiadamy szeroką gamę produktów dla kobiet po operacji piersi. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy szeroką gamę produ(...)

DlaStopy.pl

DlaStopy.pl jest specjalistą w dziedzinie obuwia dziecięcego. Oferujemy kolekcje butów dziecięcych o różnym przeznaczeniu, na przykład sprzedajemy buty do przedszkola, buty na co dzień, a także buty na daną porę roku. Jesteśmy dumni z teg(...)

iDiabetyk.pl

Strona internetowa idiabetyk.pl to idealne miejsce dla osób chorujących na tą niezwykle popularną chorobę w ostatnich latach. Nasz sklep istnieje już od 30 lat. Przez ten cały czas obsłużyliśmy całą rzeszę zadowolonych klientów. Główn(...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Detoks Fenix to podmiot medyczny. Wspieramy pacjentów w procesie detoksykacji , sprawdzonymi metodami leczniczymi realizowanymi przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. W ramach świadczonych usług medycznych m.in.: odtrucie alkoholowe w domu, deto(...)