Pol-Met Sp. Z.o.o - Baza Firm Gartend.pl

Pol-Met Sp. Z.o.o

Dane adresowe:

Stare Iganie ul. Akacjowa 1,
08-103 Siedlce
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@pol-met.com
25 307 00 90

Dane firmy:

Pol-Met Sp. Z.o.o
NIP: 8212647101
REGON: 364690209

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stare Iganie ul. Akacjowa 1, Siedlce, Polska

Opis firmy Pol-Met Sp. Z.o.o

Dla naszych klientów realizujemy inwestycję w systemie Generalnego Wykonawcy. Inwestycja polega na kompleksowej budowie konstrukcji stalowej, odpornej na czynniki atmosferyczne i warunki pogodowe. Wszystko jest tworzone z obowiązującymi normami.
Konstrukcje stalowe wykonane przez naszą firmę posiadają zabezpieczenia antykorozyjne i ogniotrwałe.
To, co naszą ofertę POL-MET, to bardzo dobra jakość i budynek gotowy na czas. Gwarancją jest wieloletnie doświadczenie oraz tworzenie hal przez najlepszych inżynierów.

Oferta firmy

POL-MET jest uznaną marka na rynku konstrukcji stalowych, specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie budynków przemysłowych i hal stalowych jak również realizacji pod indywidualne zlecenie klienta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nova Trading jest firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Pracownia geodezyjna Projekt wykonuje: wykonywanie map do celów projektowych (wykonanie w formie analogowej, a także numerycznej), plany usprawnienia ruchu dla ogródków restauracyjnych w rejonie Warszawy, oferujemy geodezyjną obsługę projektów, inwentaryzację obiektów budowlanych, obliczanie powierzchni kubatur dla mieszkań, gabinetów oraz hal a także mapy w celach sądowych, rozdzielanie działek oraz wznowienia i nakreślanie granic.