Pościel To - Baza Firm Gartend.pl

Pościel To

Dane adresowe:

ul. Karwińska 11,
52-015 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@posciel.to
501262632
717575509

Dane firmy:

Pościel To
NIP: 8961374214
REGON: 061374214

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Karwińska 11, Wrocław, Polska

Opis firmy Pościel To

Spokojny sen to gwarancja relaksu, zdrowia i energii, które przydają się w trakcie codziennych wyzwań. Pościel To jest miejscem, w którym znajdują się wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym zapewniony zostanie sen w komfortowych warunkach. Szeroki i ciągle udoskonalany asortyment składa się wyłącznie z produktów najwyższej jakości. Wśród nich znajdują się: kołdry, poduszki, koce i pościel najbardziej renomowanych marek, wykonane z różnych materiałów i zróżnicowane kolorystycznie. Dzięki temu każdy, nawet najbardziej wymagający klient, odwiedzając ten sklep z pościelą znajdzie coś dla siebie.

Oferta firmy

Oferta sklepu Pościel To to internetowa sprzedaż pościeli i kołder. Dostępna jest pościel jedwabna, bawełniana, z kory i satynowa we wszystkich popularnych rozmiarach. Oferta kołder to kołdry puchowe, bawełniane i wełniane, w tym antyalergiczne z wełny alpaki.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Krakowski Kredens oferuje produkty spożywcze klasy premium, marka ta zyskała popularność w kraju i zagranicą, co najlepiej świadczy o produkowanych przez nią artykułach.
Mr Dark to marka, która zaprasza Was dzisiaj do spróbowania niezwykłych napojów.
Zapraszam do mojego sklepu internetowego z bardzo fajnymi produktami, które zawsze były i są potrzebne w każdym domu.