Solis - Baza Firm Gartend.pl

Solis

Dane adresowe:

Słoneczna 17,
98-200 Sieradz
łódzkie

Dane kontaktowe:

43 825 96 00
marjakusz@wp.pl
43 825 96 00
43 825 96 00

Dane firmy:

Solis
NIP: 8272046598
REGON: 100258876

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Słoneczna 17, Sieradz, Polska

Opis firmy Solis

Firma i sklep SOLIS to wybór najlepszych filtrów powietrza do różnych zastosowań. Oferujemy dla Państwa usługi najwyższej jakości i gwrantujemy dbałość o każdego klienta, który zdecyduje się zrobić u nas zakupy. Oferujemy różne filtry, przydatne do różnych zastosowań, więcej informacji na stronie internetowej. Istniejemy od 2006 roku, dzięki temu masz pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami z wielu branż, m.in. firmy produkcyjne, spożywcze. Kup filtry online u nas!

Oferta firmy

Filtry kieszeniowe, kasetowe oraz dedykowane filtry do klimatyzacji, oraz inne produkty. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się za pośrednictwem strony www.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oryginalne i funkcjonalne ogrodzenia, balustrady, poręcze, wiaty garażowe, furtki i bramy to bardzo ważne elementy każdego domu czy mieszkania.
JoAND - STAL, to nowoczesne przedsiębiorstwo realizuję budowę konstrukcji stalowych na wymiar, posiadające siedzibę w południowej Małopolsce, realizujące zamówienia dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z całej Polski.
MARMET Garaże blaszane, to małopolski producent garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (dostępne kolory z palety RAL).