VapeFully - Baza Firm Gartend.pl

VapeFully

Dane adresowe:

Lubanska 16,
59-724 Osiecznica
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Cysewski
info@vapefully.com

Dane firmy:

VapeFully
NIP: 6121794284
REGON: 363312468

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Lubanska 16, Osiecznica, Polska

Opis firmy VapeFully

Waporyzacja to rewolucja. Waporyzowanie stało się metodą spożywania ziół a nawet suplementów witaminowych. W miarę jak ludzie stają się bardziej świadomi zagrożeń dla zdrowia związanych paleniem, zaczynają poszukiwać alternatywnych dróg przyswajania drogocennych składników zamkniętych w roślinach. Oto dlaczego:

Waporyzacja zmniejsza szkodliwe skutki palenia dla płuc.

Dym jest już z natury drażniący. Badania wykazały, że pacjenci oddychają znacznie łatwiej po użyciu waporyzatora niż po paleniu. Para nie zawiera praktycznie żadnych z ostrych toksyn znajdujących się w dymie. W wyniku waporyzowania to tylko słaby zapach ziół emitowany wraz z wydechami.

Waporyzacja pozwala wydobyć z rośliny więcej składników w naturalnej niezmienionej formie!

W wyniku braku spalania w procesie, będziesz w stanie wychwycić około 80-95% zawartości składników roślinnych. Podczas palenia ulatnia się z dymem bezpowrotnie znaczna część cennych składników roślinnych. Dlatego waporyzowanie ziół jest znacznie zdrowszą i efektywniejszą metodą aromaterapii.

Sklep VapeFully posiada w swojej ofercie waporyzatory sprawdzonych marek oraz wysokiej jakości susz CBD jak również zioła do waporyzacji.

Oferta firmy

zioła do waporyzacji, susz CBD, waporyzatory, vaporizery, waporyzatory przenośne, waporyzatory stacjonarne, grindery, młynki do suszu, akcesoria do waporyzacji, waporyzatory hurtownia, waporyzatory sklep


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pneumat System to marka dobrze znana przemysłowi – od ponad 40 lat bowiem działamy w branży pneumatycznej i zaopatrujemy firmy różnych branż.
PowerPlay to sklep stworzony przez graczy dla graczy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.