Woreczkowo.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@woreczkowo.pl

Dane firmy:

Woreczkowo.pl
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Woreczkowo.pl

Marzą ci się kolorowe woreczki na biżuterię? Masz drobne bibeloty, które często gubisz? Nie mogłeś/aś trafić lepiej! Zapraszamy do zakupu wyjątkowych woreczków wykonanych z organzy oraz satyny! Nasze produkty sa tak ładne, że na pewno będą cieszyć oko jako dekoracja domu. jakie są inne zastosowanie naszych woreczków? Chciałbym obdarować kogoś bliskiego wyjątkowo opakowanym prezentem? Bez obaw - nasze gustowne woreczki nadają się do tego idealne. W zasadzie sam decydujesz na co będą Ci potrzebne, ale gdybyś miał jakieś pytania, nie krępuj się! Nasz dział obsługi chętnie pomoże!

Oferta firmy

Zapraszamy do zakupu kolorowych woreczków, które możesz zastosować jako dekoracje lub opakowanie na prezent.
woreczki na biżuterię,
woreczki na lawendę,
woreczki na prezenty,
woreczki ozdobne,
woreczki z organzy


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Pimotki to sklep internetowy specjalizujący się w akcesoriach kaletniczych, oferując szeroką gamę produktów takich jak karabińczyki, sznurki bawełniane, kanwy do wyszywania, rzemienie skórzane, akcesoria do robienia torebek na szydełku i inne.
Firma oferująca grawerowane statuetki najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach? Tylko Statuetki 3D! Jest to niezawodna marka gwarantująca zarówno produkty z solidnych materiałów, jak i dowolność wzorów.
Mennica Zielona to między innymi skup metali szlachetnych i złota.