AluMaster Łukasz Maciak - Baza Firm Gartend.pl

AluMaster Łukasz Maciak

Dane adresowe:

Kamionka Mała 99,
33-334 Kamionka Wielka
małopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Maciak
biuro@drabinyalumaster.pl
18 300 01 94

Dane firmy:

AluMaster Łukasz Maciak
NIP: 7343051325
REGON: 120230425

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kamionka Mała 99, Kamionka Wielka, Polska

Opis firmy AluMaster Łukasz Maciak

Nasza firma AluMaster jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych. W naszej ofercie znajdziesz różne modele drabin, które będą idealnym rozwiązaniem do drobnych prac w każdym domu, jak również spiszą się w każdej firmie. Proponujemy drabiny wykonane na bazie aktualnych standardów, a każdy z naszych produktów jest wykonany zgodnie z normami. W ofercie znajdziesz drabiny aluminiowe, drabiny drewniane, drabiny przemysłowe i drabiny domowe, które są dostępne w wielu wariantach. Działamy na terenie całej Polski, dlatego jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów!

Oferta firmy

Nasza firma działa na Polskim rynku od 2006 roku. Do tej pory wykonaliśmy tysiące drabin dla wielu firm i osób prywatnych. Proponujemy:
- drabiny aluminiowe,
- drabiny drewniane,
- drabiny przemysłowe,
- drabiny domowe, które są stworzone na bazie aktualnych norm.

Postaw na swoje bezpieczeństwo i zaufaj naszej marce AluMaster!
Zapraszamy do współpracy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz profesjonalnej firmy, która doradzi Ci w wyborze artykułów budowlanych dla Twojego domu lub mieszkania a dodatkowo oferuje profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej? Dobrze trafiłeś firma "MARKA" - Hurt i Detal idealnie pokryje Twoje oczekiwania i sprawi, że będziesz zadowolony z każdego zakupu.
Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast działa na rynku polskim od kilku lat i staje się jednym z największych dystrybutorów tworzyw sztucznych w kraju.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i korzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa.