Materiały budowlane - Baza Firm Gartend.pl

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Ceramic to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku, kiedy to jej założyciel postanowił rozpocząć sprzedaż wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Przedsiębiorstwo przez wiele l(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

W ofercie polskiego producenta Farby Kabe znaleźć można szeroki wybór przeróżnych tynków, farb i systemów ocieplania ścian. Farba do elewacji oznaczona logiem Farby Kabe charakteryzuje się wysoką jakością i wysokim stopniem ochrony na us(...)

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Od 2002 roku oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu budownictwa inżynieryjnego oraz specjalnego. TITAN POLSKA jest firmą, która działa przy współpracy z niemiecką spółką Friedrich Ischebeck GmbH, dzięki czemu staliśmy się ich(...)

Topglas PECYNA BOGUSŁAW

Top-mozaika to najlepszy wybór! Sklep top-mozaika.pl to lider w sprzedaży najpiękniejszych mozaik. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Zapewniamy tym samym najlepszą jakość naszych produktów, które stwarzane są z myślą(...)

ZELKA

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i korzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Nasza malarnia proszkowa to miejsce, w którym możemy proszkowo polakierować dowolny element. Malowanie proszkowe wykonujemy jak najszybciej - u nas nie(...)

AluMaster Łukasz Maciak

Nasza firma AluMaster jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych. W naszej ofercie znajdziesz różne modele drabin, które będą idealnym rozwiązaniem do drobnych prac w każdym domu, jak również spiszą się w każdej firmie. Proponuj(...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast działa na rynku polskim od kilku lat i staje się jednym z największych dystrybutorów tworzyw sztucznych w kraju. Do współpracy zapraszani są deweloperzy, firmy remontowo-budowlane, firmy reklamowe i inne,(...)

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Szukasz profesjonalnej firmy, która doradzi Ci w wyborze artykułów budowlanych dla Twojego domu lub mieszkania a dodatkowo oferuje profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej? Dobrze trafiłeś firma "MARKA" - Hurt i Detal idealnie pokryje(...)