TITAN POLSKA Sp. z o.o. - Baza Firm Gartend.pl

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Miłkowskiego 3/801,
30-349 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@titan.com.pl
795 585 570
12 255 59 00

Dane firmy:

TITAN POLSKA Sp. z o.o.
NIP: 6772189288
REGON: 356517948

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Miłkowskiego 3/801, Kraków, Polska

Opis firmy TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Od 2002 roku oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu budownictwa inżynieryjnego oraz specjalnego. TITAN POLSKA jest firmą, która działa przy współpracy z niemiecką spółką Friedrich Ischebeck GmbH, dzięki czemu staliśmy się ich autoryzowanym serwisem z zakresu między innymi lekkich szalunków wykopowych. Ilość projektów jakie zrealizowaliśmy, potwierdza naszą pasję, umiejętności i doświadczenie w tej materii. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajduje się szalowanie techniką LItebox, która patentowana, jest jedną z często spotykanych metod śród budowlańców na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi:
- budownictwo inżynieryjne
- szalowanie
- fundamentowanie
- kotwy gruntowe
- litebox,
Zapraszamy do kontaktu i na nasza stronę WWW.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz profesjonalnej firmy, która doradzi Ci w wyborze artykułów budowlanych dla Twojego domu lub mieszkania a dodatkowo oferuje profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej? Dobrze trafiłeś firma "MARKA" - Hurt i Detal idealnie pokryje Twoje oczekiwania i sprawi, że będziesz zadowolony z każdego zakupu.
Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast działa na rynku polskim od kilku lat i staje się jednym z największych dystrybutorów tworzyw sztucznych w kraju.
Nasza firma AluMaster jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych.