ZELKA - Baza Firm Gartend.pl

ZELKA

Dane adresowe:

Folwarczna 8,
62-300 Września
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

zelka@zelka.pl

Dane firmy:

ZELKA
NIP: 7891541409
REGON: 639784202

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Folwarczna 8, Września, Polska

Opis firmy ZELKA

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i korzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Nasza malarnia proszkowa to miejsce, w którym możemy proszkowo polakierować dowolny element. Malowanie proszkowe wykonujemy jak najszybciej - u nas nie trzeba tygodniami oczekiwać na realizacje zlecenia. Co ważne, lakierowanie proszkowe w naszej firmie to jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. U nas za lakierowanie nie zapłacicie Państwo fortuny. Zachęcamy do poznania oferty naszej firmy i korzystania z naszych usług.

Oferta firmy

malarnia proszkowa, lakierowanie proszkowe, malowanie proszkowe poznań, malowanie proszkowe gniezno, uchwyty do rynien, uchwyty do rynny, producent uchwytów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz profesjonalnej firmy, która doradzi Ci w wyborze artykułów budowlanych dla Twojego domu lub mieszkania a dodatkowo oferuje profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej? Dobrze trafiłeś firma "MARKA" - Hurt i Detal idealnie pokryje Twoje oczekiwania i sprawi, że będziesz zadowolony z każdego zakupu.
Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast działa na rynku polskim od kilku lat i staje się jednym z największych dystrybutorów tworzyw sztucznych w kraju.
Nasza firma AluMaster jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych.