Gana S.C. Grażyna i Marek Kłyś kLakiernik.pl

Dane adresowe:

oś. Krakowiaków 22b,
31-963 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marek Kłyś
gana.firma@gmail.com
12 644 08 52

Dane firmy:

Gana S.C. Grażyna i Marek Kłyś kLakiernik.pl
NIP: 6770062402
REGON: 350279353

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

oś. Krakowiaków 22b, Kraków, Polska

Opis firmy Gana S.C. Grażyna i Marek Kłyś kLakiernik.pl

Sklep internetowy kLakiernik.pl działa już od blisko pięciu lat, będąc solidną alternatywą dla usług tradycyjnych, świadczonych przez markę Gana.

Na stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym, mieszczącym się w pawilonie położonym na os. Krakowiaków 22 B w Krakowie, można nabyć: lakiery samochodowe, dodatki lakiernicze oraz wszelkie narzędzia i urządzenia niezbędne w lakiernictwie.

Korzystanie ze sklepu internetowego kLakiernik.pl umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp do szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach oraz pozwala cieszyć się komfortem zakupów bez wychodzenia z domu. Dotyczy to klientów indywidualnych, jak i stałych odbiorców w postaci warsztatów lakierniczych, mieszalni lakierów, serwisów samochodowych oraz sklepów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Oferta firmy

- lakiery i farby samochodowe
- materiały polerskie
- lakiery bezbarwne
- kleje i uszczelniacze
- folie samochodowe
- sprzęt lakierniczy
- narzędzie ścierne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

The Campers jest firmą, która kamperami zajmuje się na cały etat, będąc zarówno wypożyczalnią aut kempingowych, sprzedawcą nowych i używanych kamperów, usługodawcą realizującym drobne regeneracje jak i sklepem internetowym z tysiącami produktów do różnych samochodów kempingowych.