The Campers - Baza Firm Gartend.pl

The Campers

Dane adresowe:

Graniczna 159,
54-530 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Mateusz Radziszewski
thecampers.pl@gmail.com
660783930

Dane firmy:

The Campers
NIP: 6211791668
REGON: 367660491

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Graniczna 159, Wrocław, Polska

Opis firmy The Campers

The Campers jest firmą, która kamperami zajmuje się na cały etat, będąc zarówno wypożyczalnią aut kempingowych, sprzedawcą nowych i używanych kamperów, usługodawcą realizującym drobne regeneracje jak i sklepem internetowym z tysiącami produktów do różnych samochodów kempingowych. Jesteśmy wrocławską firmą, która od wielu lat rozwija się w kamperowym duchu, będąc największą wrocławska wypożyczalnią tych turystycznych pojazdów. Jako praktycy oddaliśmy klientom wygodny sklep online z akcesoriami kempingowymi, wśród których znajdziemy osprzęt jak i elementy wyposażenia i do zabudowy.

Oferta firmy

The Campers to praktyczne rozwiązania do Twojego kampera, na które składają się:
- meble,
- markizy,
- wyposażenie kuchni,
- toalety,
- chemia,
jak i szereg innych akcesoriów: akumulator, klimatyzator, lodówkę, przedsionek czy podzespoły instalacji wodnej i gazowej – u nas znajdziesz wszystko.
Posiadamy w ofercie przydatne bagażniki na jednoślady, maty termiczne i grzewcze, prysznice i brodziki, naczynia, kuchenki oraz grille. Współpracujemy z kilkunastoma producentami i ich produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do rejestrowania się online w sklepie The Campers osoby indywidualne i firmy – polecamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sklep internetowy kLakiernik.