Kantor EXCHANGE - Baza Firm Gartend.pl

Kantor EXCHANGE

Dane adresowe:

ul. Pawia 5,
31-154 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@kantor-exchange.pl

Dane firmy:

Kantor EXCHANGE
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Pawia 5, Kraków, Polska

Opis firmy Kantor EXCHANGE

EXCHANGE to sieć kantorów w Krakowie, której placówki zlokalizowane są w dogodnych miejscach, takich jak Park Handlowy Zakopianka, Galeria Mozaika czy Galeria Krakowska. W rezultacie można je z łatwością znaleźć na mapie całego miasta, a przede wszystkim są czynne również w niedziele. Za profesjonalną obsługą i bezpieczeństwem każdej przeprowadzanej transakcji stoi ponad piętnastoletnie doświadczenie, dzięki któremu kantor w Krakowie EXCHANGE cieszy się uznaniem milionów klientów. Kursy ponad dwudziestu walut znajdujące się na stronie obowiązują w przypadku wymianie kwoty odpowiadającej równowartości 1000 euro, a właściciele oferują możliwość negocjowania cen, jeśli tylko kwota i waluta nie ulegną zmianie.

Oferta firmy

- skup / sprzedać monet
- przekazy pieniężne
- wymiana walut
- najlepsze kursy w Krakowie
Aż 9 lokalizacji kantorów w Krakowie! Sprawdź na https://www.kantor-exchange.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dbamy o to, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni z naszych usług, dlatego oferujemy im fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Prywatny detektyw na twoje zmartwienia i troski.
W Watches4u klienci mogą znaleźć ogromny wybór klasycznych, współczesnych i zabytkowych modeli, które z pewnością dopasują się do każdego budżetu i stylu życia.