Kantor EXCHANGE

Dane adresowe:

ul. Pawia 5,
31-154 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@kantor-exchange.pl

Dane firmy:

Kantor EXCHANGE
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Pawia 5, Kraków, Polska

Opis firmy Kantor EXCHANGE

EXCHANGE to sieć kantorów w Krakowie, której placówki zlokalizowane są w dogodnych miejscach, takich jak Park Handlowy Zakopianka, Galeria Mozaika czy Galeria Krakowska. W rezultacie można je z łatwością znaleźć na mapie całego miasta, a przede wszystkim są czynne również w niedziele. Za profesjonalną obsługą i bezpieczeństwem każdej przeprowadzanej transakcji stoi ponad piętnastoletnie doświadczenie, dzięki któremu kantor w Krakowie EXCHANGE cieszy się uznaniem milionów klientów. Kursy ponad dwudziestu walut znajdujące się na stronie obowiązują w przypadku wymianie kwoty odpowiadającej równowartości 1000 euro, a właściciele oferują możliwość negocjowania cen, jeśli tylko kwota i waluta nie ulegną zmianie.

Oferta firmy

- skup / sprzedać monet
- przekazy pieniężne
- wymiana walut
- najlepsze kursy w Krakowie
Aż 9 lokalizacji kantorów w Krakowie! Sprawdź na https://www.kantor-exchange.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do poznania naszej firmy- EVENTOWCY! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie eventów, specjalizującymi się w dostarczaniu atrakcji, takich jak wirtualna rzeczywistość, gry zręcznościowe, retro czy fotobudki, które doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju wydarzeniach.
VRTEAM to Twoje niezawodne źródło atrakcji na wszelkiego rodzaju eventy, począwszy od imprez firmowych po festyny, eventy promocyjne i konferencje.
Dbamy o to, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni z naszych usług, dlatego oferujemy im fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.