MAREK SIKORA "CERAMIC" - Baza Firm Gartend.pl

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Dane adresowe:

Podbory 24,
32-050 Skawina
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@ceramic.com.pl
506930953
(12) 2766475

Dane firmy:

MAREK SIKORA "CERAMIC"
NIP: 6791027871
REGON: 350946967

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Podbory 24, Skawina, Polska

Opis firmy MAREK SIKORA "CERAMIC"

Ceramic to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku, kiedy to jej założyciel postanowił rozpocząć sprzedaż wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Przedsiębiorstwo przez wiele lat zrealizowało szereg różnorodnych zleceń na materiały ogniotrwałe. Obecnie wraz z rozwojem branży materiałów ognioodpornych, rozwija się również firma Ceramic, która do swojego bogatego i ciągle rozwijanego asortymentu wprowadziła ceramiczne produkty włókniste.

Oferta firmy

Ceramic oferuje swoim klientom takie produkty jak: beton ognioodporny, cegły ogniotrwałe, kleje ognioodporne, maty ceramiczne, papiery ceramiczne, rurki ceramiczne, sznury glinokrzemianowe, oraz włókna ceramiczne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz profesjonalnej firmy, która doradzi Ci w wyborze artykułów budowlanych dla Twojego domu lub mieszkania a dodatkowo oferuje profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej? Dobrze trafiłeś firma "MARKA" - Hurt i Detal idealnie pokryje Twoje oczekiwania i sprawi, że będziesz zadowolony z każdego zakupu.
Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast działa na rynku polskim od kilku lat i staje się jednym z największych dystrybutorów tworzyw sztucznych w kraju.
Nasza firma AluMaster jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych.