PKAUTO - Baza Firm Gartend.pl

PKAUTO

Dane adresowe:

Kraszewskiego,
50-229 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

info@pkauto.pl
730660730

Dane firmy:

PKAUTO
NIP: 8942968504
REGON: 362186754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Kraszewskiego, Wrocław, Polska

Opis firmy PKAUTO

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic i chciałbyś szybko i sprawnie sprzedać swój samochód zadzwoń do nas! Firma PKAUTO skupuje wszystkie samochody. Dla nas stan, marka czy model nie mają najmniejszego znaczenia ponieważ kupimy każde auto za gotówkę. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile zapłacimy za Twoje auto. Później pozostaje spotkanie z naszym rzeczoznawcą, który dopełni formalności u Państwa na miejscu oraz wypłaci gotówkę. Sprzedaż samochody jeszcze nigdy nie była tak prosta! Skup aut Wrocław PKAUTO jest liderem w branży skupu samochodów na Dolnym Śląsku.

Oferta firmy

Przede wszystkim oferujemy najwyższe ceny na Dolnym Śląsku! U nas wycena i odbiór samochody są całkowicie darmowe! Pracujemy 365 dni w roku więc sprzedaż samochody może odbyć się nawet dziś! Kupujemy wszystkie auta! Działamy sprawnie i szybko. Sprzedaż samochody w naszym skupie aut Wrocław PKAUTO jest bezpieczna. Gwarantujemy zadowolenie klienta!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Normfest Polska to wymarzona propozycja dla osób szukających profesjonalnych produktów do samochodów i to w bardzo konkurencyjnych cenach.
Kim jesteśmy? Naszą misją jest dostarczanie klientom doskonałych części samochodowych.
Dziś każdy żyje szybko.