SKUPAUTEK - Baza Firm Gartend.pl

SKUPAUTEK

Dane adresowe:

Psie Pole,
50-229 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

info@skupautek.pl
791791690

Dane firmy:

SKUPAUTEK
NIP: 8952205647
REGON: 383238940

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Psie Pole, Wrocław, Polska

Opis firmy SKUPAUTEK

Dziś każdy żyje szybko. Do nie których rzeczy po prostu nie ma się głowy lub czasu. Jedną z tych rzeczy jest sprzedaż samochodu. Wiadomo, że aby ktoś od nas kupił auto trzeba je przygotować do sprzedaży. Naprawić co nie co, porządnie wysprzątać, przygotować ładną aukcję. Następnie czeka nas odbieranie telefonów i spotkania z nie zawsze konkretnymi klientami. Jeżeli chcesz pójść na skróty, uniknąć tych wszystkich rzeczy, wystarczy telefon do nas, a my zjawimy się jeszcze tego samego dnia i kupimy od Państwa auto w takim stanie, w jakim jest w tej chwili. Firma skup aut Wrocław SKUPAUTEK kupuje wszystkie samochody! Każde auto wyceniane jest indywidualnie. Za każde auto wypłacamy gotówkę od ręki. U nas sprzedaż samochodu przebiega ekspresowo i za uczciwe pieniądze.

Oferta firmy

Oferujmy:
- uczciwą wycenę
- profesjonalnych rzeczoznawców
- możliwość szybkiej sprzedaży auta
- skup wszystkich aut
- odbiór auta na lawecie
- najwyższe ceny we Wrocławiu
- współpracę z firmą, która ma doświadczenie w branży skupu aut


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Normfest Polska to wymarzona propozycja dla osób szukających profesjonalnych produktów do samochodów i to w bardzo konkurencyjnych cenach.
Kim jesteśmy? Naszą misją jest dostarczanie klientom doskonałych części samochodowych.
Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic i chciałbyś szybko i sprawnie sprzedać swój samochód zadzwoń do nas! Firma PKAUTO skupuje wszystkie samochody.